• ساعت : ۱۰:۳۳:۲۲
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ 
  • تعداد بازدید : 41
  • کد خبر : ۸۵۹۱
نماز عبادی سیاسی جمعه 16 دی ماه 1401

مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته به امامت جمعه حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا شائق و باحضور بخشدار بخش جوقین، مهندسین بهرامی و آقای تهیدست اعضای شورای شهر، نماینده کلانتری ۲۱ وحیدیه، دهیاران، دهداران، و شوراهای اسلامی روستاهای بخش جوقین، روحانيت و آحاد مردمی برگزار گردید .امام جمعه پس از دعوت به تقوی الهی به موارد ذیل پرداختند :

امروز جمعه ولادت حضرت ام البنین مادر حضرت علی (ع) و مادر شهدای کربلا و روز تکریم همسران و‌مادران شهید

۱۶ دی روز شهدای دانشجو که دانشجویان سفارت آمریکا را تسخیر کرده بودند و بینی استعمار رابه خاک مالیده بودند و اینکه دانشجوهای ما همیشه و در همه عرصه ها در صحنه حاضر و‌نقش بسزایی دارند.

شنبه ۱۷ دی روز استعماری اجرای کشف حجاب توسط رضاخان و انقلاب سیاه و سرخ که نتایج آن را بنده دیده و حس کرده ام 

شنبه ۱۷ دی توهین روزنامه اطلاعات در مقاله به امام راحل که باعث قیام خونین مردم قم شد به این توهین و‌مردم و کسبه و اکثرا اقشار قم با حضور در این قیام پاسخ دندان شکنی دادند

ایشان درادامه افزودند: در آمریکای مرکزی ونزوئلا با حمایت آمریکا و‌ ترامپ یک دولت خودخوانده گذاشته و بلاخره هم استعفا داد و عربستان اگر واقعا ۱۲ میلیون بشکه نفت که خواسته های آمریکا را برآورده می‌کند را نداشت می‌توانست با این حقوق بشری که دارد حکومت کند؟! آمریکا اینها و امثال امارات را با تنفس مصنوعی نگه داشته وگرنه چه جنایت هایی که اینها انجام نمی‌دهند؛ مثلا ۸ سال چه بلاهایی بر سر یمن آوردند. مملکتی که در اوضاع اقتصادی خوب عمل کند و‌ مشکلات را حل کند مملکت مشکلی نخواهد داشت قبلا هر چه بوده و شده گذشته الان ببینید مشکلات چیست ..؟؟! مثلا دولت رئیسی در جریان واکسیناسیون خیلی خوب عمل کرد، همچنین در رفع مشکلات آب همدان و سنندج و ... در مسائل اقتصادی هم خوب عمل کند و ریل گذاری خوبی داشته باشد می‌توانیم تحریم ها را دور بزنیم و مشکلات حل خواهد شد.

۲۰۲۳۰۱۰۶_۱۳۰۷۳۳_resize_fxwx.jpg

۲۰۲۳۰۱۰۶_۱۳۰۸۰۳_resize_l213.jpg

۲۰۲۳۰۱۰۶_۱۳۰۷۴۱_resize_1cxy.jpg

۲۰۲۳۰۱۰۶_۱۳۰۰۳۴_resize_fan5.jpg

۲۰۲۳۰۱۰۶_۱۲۲۹۲۶_resize_y1sg.jpg

۲۰۲۳۰۱۰۶_۱۲۲۶۲۰_resize_6l7s.jpg

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.14.0
    V5.7.14.0